• -5,85 zł
Ciesz się!
Ciesz się!
Ciesz się!
Ciesz się!
Ciesz się!
Ciesz się!
Ciesz się!
Ciesz się!
Ciesz się!
Ciesz się!

Ciesz się!

Nakład wyczerpany
33,15 zł 39,00 zł -5,85 zł
Brutto

Tekst i ilustracje: Sylwia Krachulec
Wymiary: 18 x 20 cm
Liczba stron: 80
Rodzaj: książka obrazkowa dla dzieci (i dorosłych)
Oprawa: twarda
Data premiery: 24 maja 2022
Wiek: dla wszystkich
Cena okładkowa: 38 zł

 

Gdzie chowa się szczęście?

Uniwersalna graficzna opowieść o odkrywaniu radości w codzienności i… w sobie. A także o pielęgnowaniu  wdzięczności, dzięki której życie nabiera ciepłych barw. Pokazuje, że chwile – często pomijane w rutynie dnia powszedniego – tworzą NASZE życie. Warto docenić je i siebie. Polecamy do czytania z dziećmi i wspólnego celebrowania drobnych przyjemności.

Ciesz się to odpowiedź na wszechobecny w dzisiejszych czasach pośpiech. Jest jak wstęp do treningu uważności lub krótka instrukcja dobrego życia dla poszukiwaczy szczęścia. W konstrukcji przypomina dziecięcą wyliczankę – Ciesz się każdym zobaczonym kolorem, każdym dziwnym humorem, każdym pokonanym zakrętem, każdym otrzymanym prezentem…

Tekst ilustrują poetyckie, subtelne, pełne zaskakujących detali, wręcz fantastyczne ilustracje wykonane ręcznie w technice cienkopisu, które dodają całości odrobinę magii.

9788396273840
Nowy
9788396273840
9788396273840

To bardzo wyjątkowa książka. Urzekła mnie prostotą i kunsztownymi ilustracjami. Jej urok tkwi w prostocie. Czego nie można powiedzieć tak do końca o ilustracjach, ponieważ nie wszystkie są proste. Autorka jest rozkochana w odręcznym rysunku, czym już skradła serce mojej córki, stawiającej pierwsze kroki w artystycznym świecie ilustracji. ?

Aktywne czytanie

Ciesz się to książka pomagająca celebrować życie, przypominająca, jak wiele mamy powodów do radości i wdzięczności każdego dnia. Ta książka uświadomiła mi, ile takich chwil przegapiam i przede wszystkim, jak wiele ich zauważam dzięki posiadaniu dziecka.

Mali czytelnicy

Jedna z najtrudniejszych do zakwalifikowania książek, bo trudno ją uznać za ksiązkę dla dzieci, ale też nie jest dla dorosłych. Na pewno jednak jest pięknie zilustrowana. Już same rysunki będą cieszyć każdego.

Polska The Times

Pozornie proste ilustracje są tak bogate w szczegóły, że można podziwiać je godzinami. Jest w nich jakaś nieokreślona czułość i radość. Mnie ta niewielka, bardzo starannie wydana historia przekonuje. Przeczytałam ją z uśmiechem i refleksją, że warto czasami przystanąć i NIC nie robić. Być po prostu tu i teraz z całą mocą swojego ciała i serca. Jeśli ktoś chce mi mówić, jak mam żyć, to tylko tak.

Pod Małym Aniołem

Książka, która pozwala popatrzeć na świat w lepszych barwach. Książka, która uczy wdzięczności za to co mamy i czego doświadczamy. Choć jest przeznaczona dla dzieci to wielu z nas dorosłych chętnie po nią sięgnie do czego szczerze Was zachęcam.

Przyjemne z pożytecznym

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzje.
Recenzje (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do listy ulubionych
Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności serwisu.

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Widnokrąg S.C. z siedzibą w Piasecznie.

Więcej informacji o korzystaniu przez nas z plików cookies oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.