Mru mru

Opowieści o małej niedźwiadce, która szukała odpowiedzi na naprawdę wielkie pytania.
Fińska literatura dla dzieci w najlepszym wydaniu.

W tym lesie wszystkie niedźwiedzie miały swoje zwyczaje. Zapadały w sen zimowy o odpowiedniej porze, chodziły na jagody zawsze tą samą ścieżką, a czasem siadywały w ciszy i wpatrywały się w gwiazdy. Wszystkie, z wyjątkiem jednej małej niedźwiadki Mru Mru. Jej wcale nie chciało się spać zimą, bo marzyła o tym, żeby pobawić się w śniegu, znane ścieżki wydawały jej się straaasznie długie i nudne, a w ciszy w jej głowie pojawiały się wielkie myśli i pytania, które domagały się natychmiastowych odpowiedzi…

Czym jest czas dla gwiazd? Co można znaleźć, gdy się zejdzie z prostej ścieżki? I czy naprawdę trzeba wszystko robić tak, jak inni? Historia małej niedźwiadki w prosty i niezwykle ujmujący sposób pokazuje, że można i warto pozwolić sobie na bycie innym (inną), a także szukać własnej drogi i pytać, pytać, pytać, bo pytania pomagają zrozumieć i poznać świat.

Produkt dodany do listy ulubionych
Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności serwisu.

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Widnokrąg S.C. z siedzibą w Piasecznie.

Więcej informacji o korzystaniu przez nas z plików cookies oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.