• -9,20 zł
Prawdziwe życie. Tom 2. Pamięć operacyjna
Prawdziwe życie. Tom 2. Pamięć operacyjna
Prawdziwe życie. Tom 2. Pamięć operacyjna
Prawdziwe życie. Tom 2. Pamięć operacyjna

Prawdziwe życie. Tom 2. Pamięć operacyjna

36,80 zł 46,00 zł -9,20 zł
Brutto
 

Drugi tom bestsellerowej francuskiej trylogii. Uwaga! System wciąga od pierwszej strony! 

Spośród wszystkich snów, te o narodzinach systemu są najważniejsze. Pozwalają wierzyć, że innej możliwości nie było...

Wyobraź sobie świat, w którym każdy może komunikować się z innymi za pomocą myśli. Świat, w którym nocami można śnić „sny na jawie” tak realne, jak prawdziwe życie. Świat bez przemocy, w którym relacje opierają się na harmonii i trosce... A teraz wyobraź sobie, że by Cię od niego odłączono…

17-letnia Lani żyła w takim idealnym świecie aż do dnia, w którym została z niego brutalnie wyrwana. Życie „offline” przyniosło jej miłość ale też ukazało ciemną stronę systemu, dlatego dołączyła do rebeliantów i została wojowniczką, jedną z najlepszych. Kiedy mężczyzna, którego pokochała, zostaje porwany, Lani podejmuje desperacką próbę odzyskania go. Tymczasem na wyspie rebeliantów dochodzi do zamachu stanu...

***

Patroni medialni:

nowa-fantastyka.webp efantastyka-fenix.webp

***

Książka wydana w ramach projektu GRAMY W ZIELONE.

Wydanie książki jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach programu Kreatywna Europa, który powstał między innymi po to, żeby Europejczycy mogli poznawać pisarzy z innych krajów Unii Europejskiej i ich literaturę oraz kulturę.

Przygotowanie aplikacji do programu Kreatywna Europa dotyczącej projektu „Gramy w zielone” zostało dofinansowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

dofinansowanie-ue.webp ministerstwo-kultury.webp

Partnerami projektu są:

fundacja-la-fontaine.webp punkt-forlag.webp

 

 

9788396609052
916 Przedmioty
Nowy
978-83-966090-5-2
9788396609052

Prawdziwe życie odwraca pojęcie dobra i zła, zabierając czytelnika w obszar niejednoznacznych szarości. To niezwykle udany debiut z dobrze dopracowanym światem i interesującym zestawem bohaterów, bo czy emocje przeżywane w idealnie skonstruowanym śnie różnią się tak bardzo od tych na jawie?

Nowa Fantastyka (Agnieszka Włoka)

Ujęła mnie postać głównej bohaterki, Lani była bardzo silną młodą kobietą, która zaczyna dostrzegać to, co dzieje się dookoła. Nie można nie dostrzec tutaj drogi, którą zdajemy się podążać sami. Zapatrzeni w technologię często zapominamy, jaka przyjemność płynie z rozmowy z drugim człowiekiem, jakbyśmy wpadli w wir komunikatorów, które miały jedynie ułatwić kontakt z drugą osobą, a nie całkowicie go pochłonąć.

Śnieżnooka

Książka niewątpliwie zmusza do myślenia. Nie sposób zgadnąć, co jest prawdą, a co manipulacją, czy ułudą. Życie w idealnym świecie nastręcza wielu problemów i czytelnik w końcu musi sobie zadać pytanie, który ze światów jest naprawdę idealny. Walka z emocjami może być trudniejsza niż zaprogramowane myśli, a prawda okazuje się wyzwaniem. Potrzeba otwartego umysłu, aby wejść do świata tej powieści i zrozumieć jej najważniejsze przesłania.

Książki w eterze

Prawdziwe życie to bardzo dobra, mocna, wciągająca historia, którą błyskawicznie się czyta, a jeszcze lepiej byłoby zobaczyć jej ekranizację, bo jestem pewna, że efekty specjalne zapierałyby dech. Silna bohaterka, stworzony od podstaw nieszablonowy świat, dynamiczna, pełna zwrotów akcja plus kiełkujący romans sprawiają, że lektura tej powieści to prawdziwa przyjemność. Powieść wciąga i czyta się ją szybko, ale to właśnie zakończenie sprawia, że chcemy natychmiast sięgnąć po kolejną część. Serdecznie polecam. 

Maitiri_books

Interesująca książka dla współczesnej młodzieży. Tekst wciąga od pierwszej strony.

Angorka (MK)

Dla kogo jest Prawdziwe życie? Z całą pewnością dla ludzi myślących, o bardzo otwartych, ale i krytycznych umysłach. Dla bardzo dorosłej młodzieży i dorosłych. To powieść fantastyczna, więc dla fanów fantastyki.

W roli mamy

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzje.

Zobacz także

Recenzje (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do listy ulubionych
Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności serwisu.

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Widnokrąg S.C. z siedzibą w Piasecznie.

Więcej informacji o korzystaniu przez nas z plików cookies oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.