Klub Przyjaciół Planety

Historie z dreszczykiem dla miłośników przyrody i przygody. Czy młodym członkom Klubu Przyjaciół Planety uda się odkryć, kto zanieczyszcza okolicę i szkodzi wszystkim – roślinom, zwierzętom i ludziom?

Vanja, Sivert i Mo mieszkają w małej wiosce w północnej Norwegii. Co też takiego ciekawego może dziać się w jakiejś mieścinie na krańcach Europy? Bardzo wiele! Tajemnicze rzeczy mogą wydarzyć się wszędzie, a małe miejsca bardzo często kryją wielkie tajemnice.

Dynamiczne i trzymające w napięciu historie kryminalne związane z ochroną środowiska i zmianami klimatycznymi z pewnością spodobają się młodym czytelnikom, którzy lubią rozwiązywać zagadki. W fabułę dodatkowo wplecione są interesujące ekofakty. Skąd się bierze ropa naftowa? Dlaczego jest problemem? I ile śmieci rocznie „produkuje” przeciętny człowiek? Tego warto się dowiedzieć!

Każda książka to oddzielna opowieść – nie za długa i nie za krótka, niebezpieczna, ale nie przerażająca, świetnie zilustrowana – idealny wybór dla czytelników, którzy wciąż szlifują swoje umiejętności.

Produkt dodany do listy ulubionych
Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności serwisu.

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Widnokrąg S.C. z siedzibą w Piasecznie.

Więcej informacji o korzystaniu przez nas z plików cookies oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.